Sevi bebe 1991 yılında Türkiye bebek piyasasına adım atmıştır.  1991 yılında tekstil hariç bir çok bebek ürünü yurtdışından ithal edilmekte idi.

 Sevi bebe sadece Türkiye’de değil , Dünyada da olmayan Bebek Banyo Filesi ile bebek piyasasına ilk adımını attı. Bebekler için ihtiyaç olan ürünleri ,gerek satıcıların önerilerini dikkate alarak, gerekse fuarlarda anneleri  dinleyerek   üretip , kısa sürede piyasanın dikkatle takip edilen markası oldu.

2001 yılına kadar farklı markalar için yurtdışı üretimi yapan sevi bebe , 2001 yılından sonra sevi baby markasıyla  dünyaya da açılma kararı almıştır.

Kuruluşundan beri kaliteden ödün vermeyen sevi bebe , 15 den fazla patentli ürünüyle , gerek Türkiye’de gerekse  Dünyanın birçok ülkesinde buluşların ve kalitenin vazgeçilmez markası olmuştur.

  

 

İlkelerimiz

 

Sevi Bebe

1991 yılında kurulan şirketimiz, kısa bir süre içerisinde ürettiği kaliteli ürünlerle ve bebekler için yaptığı yeniliklerle Türkiyede aranan bir marka olmuştur. İkinci adım olarak da Sevi Baby markasıyla Dünyaya açılmayı hedeflemiştir. Bu konuda da önemli adımlar atılmıştır. Tüketiciden gelen"Tüm ürünlerinizi bulabileceğimiz adresler gösterirmisiniz?" talebini karşılam

Devam